יפן

אחת המדינות הרגועות, מתחשבות ומיוחדות בעולם, אי אפשר לתאר את יפן ואת המיוחדות שלה, בשביל להבין אותה חייבים לטוס אליה. אל-על היחידים שמטיסים לטוקיו ישירות אבל בגלל הטיסה הארוכה והמחירים מומלץ לקחת טיסה עם עצירה. מומלץ לטוס בחודשים ספטמבר-אוקטובר ואפריל-יוני (פריחת הדובדבן), אפשר גם לטוס ביולי אוגוסט אבל צריך להבין שחם מאוד בחודשי הקיץ. מומלץ 15-22 ימים.

יפן היא אחת הארצות המיוחדות ביותר וכל מי שטס אליה רוצה לחזור כי אי אפשר לעשות את כל יפן בטיול אחד. לטיול הראשוני מומלץ להיות באזור טוקיו וקיוטו ולעשות טיולי יום מהערים הגדולות.

טיסות:

טיסות ליפן נעשות או לטוקיו או לאוסקה, אפשר אפילו לטוס ליעד אחד ולחזור מהשנייה אם המחיר יהיה יותר זול. טיסות ליפן נעשות בעיקר עם עצירה אבל מחודש מרץ 2020 חברת אל-על תתחיל להוציא טיסות ישירות לטוקיו. אנו ממליצים לטוס עם עצירה זה מוזיל את המחיר והטיסות מאוד נוחות.

מלונות:

יכול להיות מלון גדול מערבי ויכול להיות מלון יפני קטן. האטרקציה הגדולה ביותר של המלונות הם האונסנים, רחצה במעיינות חמים, הרחצה נעשית בנפרד לנשים וגברים והיא משותפת. אפשר גם מלונות עם אונסן פרטי.

תחבורה:

יפן היא אחת מהארצות המפותחות ביותר בעולם בנוגע לתחבורה ציבורית ולכן לא צריך רכב בשום אזור ביפן במיוחד באזורים כמו טוקיו וקיוטו. נסיעות בתחבורה ציבורית נעשים בעיקר על ידי כרטיסים יומיים או כרטיסי יום המקנים הוזלה משמעותית. הכרטיס שכל מטייל שטס ליפן צריך להכיר הוא כרטיס ה- JR PASS.

הצטרפו אלינו לחוויה של פעם בחיים!

השאירו פרטים כבר עכשיו ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד

עוד בנושא

טיולי צעירים לחול

חברת "טיולים בשבילך" מתמחה בתכנון טיולים מכל הסוגים ולכל הגילאים למגוון רחב של יעדים באירופה ובאסיה. טיולי צעירים לחול הם חלק מתחום העיסוק של חברתנו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע באיתור של המסלולים המרגשים ביותר, החופים הזהובים והנינוחים ביותר, הערים האירופאיות הקסומות מכל והטיסות והמלונות הזולים והנוחים אשר לא יגרמו לכם לחרוג מהתקציב שלכם. טיולי צעירים לחול – עולם שלם של חוויות ממתין לכם טיולי צעירים לחול מעניק...

תכנון טיול לאיטליה 

כבר כל כך הרבה זמן שאתם חולמים על הכרמים המרהיבים  של איטליה, על קניות במילאנו ועל ונציה המדהימה, אז למה להמשיך ולחלום בזמן שאתם יכולים לפנות אלינו ואנחנו  נסייע ביצירת תכנון טיול לאיטליה אשר יענה על כל צורך שלכם? פנו עוד היום אל חברת "טיולים בשבילך" והבטיחו טיולים מפנקים במחירים המשתלמים מכל, נבנה לכם מסלול עם האטרקציות השונות אשר ישתלבו בצורה מוצלחת עם החופשה שלכם...

טיול לנוסע העצמאי 

דמיינו את טיול החלומות שלכם. האם אתם רואים את עצמכם מטיילים לבד בין העיירות האירופאיות הקסומות או שמע עוברים בטוקיו ומתרשמים מכל אותם דוכני האוכל האקזוטיים? טיול לנוסע העצמאי יכול בהחלט להיות הדבר שמתאים לכם יותר מכל. את הטיול הזה לרבות רבים אחרים, חברת "טיולים בשבילך" תוכל לארגן, הטיסה, המלונות, המסלולים והאטרקציות השונות שלא כדאי לפספס. חברתנו מתמחה בהתאמה של טיולים באירופה ואסיה בצורה מדויקת...